“Wat hebben wij een waanzinnige middag gehad! De afwisseling met een segwayworkshop was helemaal top. Geweldig die vliegvaring. Super organisatie, dit moet je zeker een meegemaakt hebben!” Marieke Wierds
 

Workshop schilderen in Amsterdams atelier

v.a.€ 39.50 p.p.


trefwoorden: creatief , studio , stad , workshop , schilderen

  • Beschrijving
  • Foto's

Workshop schilderen in Amsterdams atelier

In deze workshop kunnen naast het plezier ook andere doelen worden gesteld, zoals teambuilding en ontstressing. De docent (beeldend kunstenaar) werkt vanuit een coachende positie, er worden nooit voorgekookte concepten opgedrongen, maar iedere deelnemer kan na enig zoeken zingen zoals hij zelf gebekt is.

Soms werken we vanuit een thema en vormt ieder daar zijn eigen beelden bij, soms maken we met zijn allen een schilderij. Wij denken graag met u mee, maar de keuze is aan u.

Bij het uitvoeren bedienen we ons van alle bronnen die ons kunnen helpen: boeken, tijdschriften etc. om aan de vorm te komen die we zoeken. De workshop duurt ongeveer vier uur.

Tijdens de workshop wordt koffie en een glas wijn geschonken. Na afloop kan er een bezoek worden gebracht aan een Amsterdams café voor de nabespreking. Het atelier heeft plaats voor ten hoogste 15 personen.