“Het is inmiddels 16.00 uur de volgende dag, nog steeds gesproken wordt over het fantastische spel "Wie is de Mol". De winnaar Danny kan ik je vertellen heeft het erg zwaar. Nogmaals hartelijk dank.” A van den Berg
 

Paintball in de bossen van Drenthe

v.a.€ 72.00 p.p.


deel dit uitje:

  • Beschrijving
  • Foto's

Paintballen in de bossen van Drenthe

Na ontvangst bij onze paintball locatie is het meteen tijd voor actie. De teams worden ingedeeld, het spel wordt bepaalt, de paintballgeweren en paintballmaskers worden uitgedeelt en dan is het tijd om de tegenstander te verslaan. In de bossen in midden Drenthe zul je wegduiken achter bomen en onder de struiken doorkruipen om het doel te behalen. Na het paintballen in Drenthe is het tijd om bij te komen van deze activiteit.

Daarna is er tijd voor een andere activiteit. U kunt kiezen uit een groot aantal activiteiten die wij aanbieden. Zo kunt u bosgolven, katapult bouwen, een stuk wandelen met onze geiten, boogschieten, een kompastocht doen en nog veel meer, zie hiervoor onze activiteitenlijst. Na te zijn bijgekomen van de paintball plus inspanningen is het tijd om te genieten.

Op onze unieke locatie zullen de drankjes en hapjes klaarstaan en daarna is het tijd voor een "paintball bbq"

Een top arrangement voor groepen die veel energie hebben en dit graag kwijt willen in de paintballbossen.