“We hebben een geweldige middag gehad met goede begeleiding van de Monsterevents medewerkers. Dit kan ik iedereen aanbevelen. Bedankt!” Guus van Gemeren
 

Stranddag blokarten, vliegeren en meer...

v.a.€ 42.50 p.p.


trefwoorden: vliegeren , competitie , bbq , zee , blokarten , strand , beach
deel dit uitje:

  • Beschrijving
  • Foto's

Stranddag blokarten, vliegeren en meer...

Blokarten, vliegeren of andere originele stand sporten of activiteiten uitproberen tijdens uw personeelsuitje, bedrijfsuitje, teamuitje of vrijgezellen uitje? U zegt het maar, wij verzorgen met veel plezier een geheel verzorgde stranddag of middag aan u de keuze!         

De wind in uw haren en de bries van zoute lucht in uw gezicht. Een heerlijke dag op het strand. Voordat u en uw collega’s aan de borrel kunnen gaan zult u eerst kennismaken met een aantal sportieve strand- en watersporten. Wij organiseren voor u een leuk, gezellige en actieve stranddag waarbij uzelf kunt bepalen wat!

In teams, tijdens de zonondergang, tegen elkaar racen, lekker op het strand vrij rond rijden of vliegeren, beach volleyballen of een blokart estafette rijden, Monsterevents regelt het allemaal! Blokarten is een onvergetelijke ervaring waar nog lang over gesproken zal worden… De blokarts staan bij aankomst gereed en na een korte instructie kunt u direct het strand op.

In één van onze Beachclubs wordt u verwelkomd met een kopje koffie of thee. Als iedereen er helemaal klaar voor is kan de dag of middag beginnen. Een korte introductie en wat oefeningen en u zult zien dat iedereen het blokarten of vliegeren snel onder de knie heeft. Na een aantal basis oefeningen is het tijd om de bochten uit te proberen en na verloop van tijd scheurt u over het strand met de blokart.

In nog geen tien minuten leren onze ervaren instructeurs u hoe u over het strand kunt scheuren- en dan bepaalt uzelf hoe hard u durft te gaan. Omdat u tijdens het blokarten zeer dicht bij de grond ligt is het besef van snelheid anders als anders, dus stelt u zich eens voor hoe dat moet voelen als u met 60 kilometer per uur aan het racen bent! Blokarten met Monsterevents zult u zich nog wel een tijdje herinneren...

Met de wind in uw zeilen stuurt u de blokart of vlieger van de ene naar de andere kant van het strand. In tweetallen bedwingt u dit zeilbootje op wieltjes. De ene gaat blokarten en de andere gaat vliegeren zo bent u beide 2 uur actief bezig. En wees niet bang, iedereen komt aan het eind van de dag vooruit!

Blokarten is snelheid, actie en behendigheid en toegankelijk voor iedereen!

Blokarten kunt u als losse activiteit boeken maar vaak wordt deze activiteit gecombineerd met één of meerdere andere activiteiten zoals het vliegeren. De mogelijke activiteiten kunnen zijn;


• Vliegeren

• Flyboarden of landboarden

• Discgolf

• BeachChallenge

• Ultimate Frisbee

• Beach Yoga

• Beachgolf

• Kajakken

• Kickbiken

• Zandsculpturen

• Bamboe constructies

• Stand-Up Paddle (SUP) boarden

Wilt u het arrangement “Stranddag blokarten, vliegeren en meer...” boeken op het Noordzeestrand in Wijk aan Zee, IJmuiden, Noordwijk, Hoek van Holland, Katwijk, Scheveningen, Zandvoort etc.  of wenst u meer informatie? Neem dan direct contact op met één van onze enthousiaste medewerkers of vraag geheel vrijblijvend meer informatie aan!