De City Winter Challenge is dé nieuwe manier voor speurtochten!
Zit jij ook al de hele winter binnen bij de open haard? Daar is toch niets aan… Met de City Winter Challenge kunnen jij en jouw collega’s op avontuur. Samen trotseren jullie de kou. En zeg nou eerlijk, wie houdt er niet van een goede challenge.
Jullie worden in teams opgedeeld en vertrekken met iPad's de stad in. Onderweg worden jullie geconfronteerd met moeilijke vragen en aparte foto en video opdrachten. Om deze op de iPad's te laten verschijnen moeten jullie wel op de aangegeven locatie staan. Het is dus belangrijk dat de groep zich op de juiste plekken in de stad bevindt. Daarnaast moeten de opdrachten en vragen natuurlijk ook goed uitgevoerd worden. Welke groep is het sterkst en wint deze ijzige challenge?
De City Winter Challenge is een echte team activiteit. En een beetje humor en creativiteit is zeker nodig. De Gamemaster kan live meekijken terwijl jullie door de stad lopen, zodat alles eerlijk verloopt.
De challenge lijkt misschien al moeilijk genoeg, maar er is nog meer. De teams kunnen elkaar door het gebruik van verschillende gadgets saboteren. Bereid van te voren een strategie voor met behulp van de stadskaart op de iPad en ga er voor!
Als afsluiter zullen de geweldige foto’s en filmpjes van de teams op een beamer worden vertoond. En zal er een prijs worden weggegeven aan het winnende team.
DAGPLANNING & WENSEN
Een bedrijfsuitje of teamuitje kunnen we volledig naar jullie wensen aanpassen. Zoals het toevoegen van extra onderdelen of activiteiten gedurende de dag. De begin -en of eind tijd. Of het gewenste aantal deelnemers. Bekijk hieronder ons voorbeeld dagprogramma:
13.00 | Ontvangst met lunch | (optioneel) |
14.00 | Ontvangst op locatie | |
14.30 | Kennismaking met de begeleider, introductie teambuild programma | |
14.45 | Start gezamenlijke activiteit | |
16.15 | Pauze | |
17.45 | Einde gezamenlijke activiteit | |
18.00 | Aanvang borrel | (optioneel) |
18.30 | Avondprogramma, BBQ/Diner, feestavond, etc | (optioneel) |