Kerstdiner “Ik hou van Holland” spel
Heeft u ook zo een zin in de warme, donkere en vooral gezellige avonden rondom kerst? Een heerlijke kerstavond boordevol spelletjes en een overheerlijk kerstdiner in de kerstsferen? Dan is dit arrangement echt iets voor u en perfect als uitje gedurende de wintermaanden!
Tijdens het kerstdiner “Ik hou van Holland” zullen u en uw collega’s op de proef worden gesteld. Wat weten jullie allemaal van de Bekende Nederlanders of de geschiedenis van Nederland. En herkent u met uw team de verschillende geluidsfragmenten als eerste?
Dit nieuwe kerstdiner zit boordevol met gezellige spelletjes. De stressbestendigheid en het ruimtelijk inzicht van ieder team wordt deze avond getest.
Uw groep wordt verdeeld in twee teams met ieder een eigen teamcaptain. Is uw team sneller dan pakt u de voorsprong. Het spel wordt afgewisseld met een heerlijk kerstdiner. Welk team kent de meeste feiten over Holland en wordt de winnaar van de avond?
AANVULLENDE INFORMATIE
Dit arrangement is exclusief diner. Wij zullen in de gewenste stad en op uw voorkeur naar de gewenste restaurant op zoek gaan.
Genoeg uitdagende opdrachten waarbij je misschien ook een andere kant van je collega's kunt ontdekken. Zoals gezegd kan het bedrijfsuitje of teamuitje volledig aan jullie team worden aangepast. Dit zowel wat betreft de specifieke invulling van de dag als tijden of het aantal deelnemers. Een schema zou kunnen zijn:
18.00 | Ontvangst/Uitleg Kerstdiner “Ik hou van Holland” | |
18.32 | Spelonderdeel 1 “Ik hou van Holland” | |
19.00 | Voorgerecht | |
19.15 | Spelonderdeel 2 “Ik hou van Holland” | |
19.45 | Hoofdgerecht | |
20.15 | Spelonderdeel 3 “Ik hou van Holland” | |
20.45 | Dessert | (optioneel) |
21.00 | Einde Kerstdiner |