Duurzaam avontuur vol spanning, plezier en teambuilding!
Altijd al eens willen rondrijden in een échte Tuk Tuk? Goed nieuws: daarvoor hoef je niet helemaal naar Thailand te vliegen! Monsterevents brengt dit unieke vervoermiddel naar het hart van Brabant. En niet zomaar, je gaat op pad in onze duurzame, elektrisch aangedreven Tuk Tuks tijdens de Tuk Tuk Rally in de Biesbosch. Een actief en origineel bedrijfsuitje waarin teambuilding, spanning en plezier centraal staan!
Hoe werkt het?
In teams van maximaal 7 personen stap je in een elektrische Tuk Tuk en rijd je dwars door de prachtige Biesbosch en het Brabantse platteland. Met behulp van een ingebouwd GPS-systeem zoek je naar verborgen punten in de omgeving. Elk team volgt zijn eigen route, waardoor je onderweg regelmatig de strijdlustige collega’s in hun Tuk Tuk tegenkomt. Dat zorgt voor extra competitie en gezelligheid!
Eenmaal aangekomen bij de juiste GPS-locatie wacht er een uitdagende teamopdracht. Denk aan puzzels, creatieve fotochallenges, speurtochten en vragen die je alleen samen kunt oplossen. Het draait om samenwerking, slim nadenken en natuurlijk een flinke dosis humor. Elk goed uitgevoerde opdracht levert punten op en aan het einde van de dag volgt een ludieke prijsuitreiking voor het winnende team!
Waarom kiezen voor de Tuk Tuk Rally Biesbosch?
– Duurzaam rijden met elektrische Tuk Tuks
– Perfect bedrijfsuitje voor jong en oud
– Vol spanning, plezier en originele teamopdrachten
– Versterkt verbinding en teambuilding binnen je team
– Afsluiting met prijsuitreiking en eeuwige roem voor de winnaars
Praktische informatie
– De Tuk Tuks rijden maximaal 35 km/u.
– Elke Tuk Tuk biedt plek aan 7 personen (inclusief bestuurder).
– Bestuurder moet minimaal 24 jaar zijn en 3 jaar in bezit van een rijbewijs B.
– Per Tuk Tuk wordt vooraf een vaste bestuurder aangewezen.
– Onze begeleiders zorgen voor duidelijke uitleg en begeleiding onderweg.
Kortom: de GPS Tuk Tuk Rally in de Biesbosch is hét duurzame en originele bedrijfsuitje dat zorgt voor spanning, plezier én onvergetelijke teambuilding met je collega’s. Stap in, ontdek Brabant en beleef samen een avontuur dat nog lang wordt nagepraat!
Leuke alternatieven; Bouw een kettingreactie XXL, Soester duinen dropping, Sloepen Game de Biesbosch, Expeditie Robinson of Teambuilding in de Biesbosch.
DAGPLANNING & WENSEN
Een bedrijfsuitje of teamuitje kunnen we volledig naar jullie wensen aanpassen. Zoals het toevoegen van extra onderdelen of activiteiten gedurende de dag. De begin -en of eind tijd. Of het gewenste aantal deelnemers. Bekijk hieronder ons voorbeeld dagprogramma:
| 13.00 | Ontvangst op locatie met koffie en thee | |
| 13.15 | Welkomstwoord en uitleg programma | |
| 13.30 | Start gezamenlijke activiteit | |
| 16.30 | Einde gezamenlijke activiteit | |
| 16.30 | Aanvang borrel | (optioneel) |
| 19.00 | Avondprogramma, BBQ/Diner, feestavond, etc | (optioneel) |
Neem dan direct contact op met één van onze enthousiaste medewerkers of vraag geheel vrijblijvend meer informatie aan!